Międzyrzec Podlaski

9 czerwca 2009

Noah Cyrus: „Chce być taka jak Miley!”

Filed under: Międzyrzec Podlaski — by Podlasianka @ 8:26 pm
Tags: , ,

Wszystko wskazuje na to, że produkcja małoletnich gwiazd w rodzinie Cyrusów nie zakończy się na Miley. W kolejce już ustawiła się młodsza siostrzyczka gwiazdki Hannah Montana, Noah. Dziewczynka, podobnie jak starsza siostra, od najmłodszych lat tresowana jest na gwiazdę, w wieku 9 lat ma doskonale sprecyzowane plany na przyszłość.
– Kocham moją siostrę Miley i gdy dorosnę chce być taka jak ona – powiedziała dziewczynka. Noah liczy na własną karierę w ramach potęgi Disneya. Pierwsze kroki już za nią, porę razy pojawiła się w serialu u boku siostry i ojca. Poza tym, w internecie można oglądać jej własny show, Noie and Em.
Gośćmi dwóch dziewczynek bywa głównie rodzina Cyrusów i chłopak Miley, Justin Gaston. Opnie na temat kolejnej erupcji talentu w słynnej rodzinie z Nashville są na tyle różne, że ojciec rodziny, Billy Ray musiał umieścić wpis proszący o zaniechanie złośliwych uwag, które mogą zranić 9-latkę.
Pod czujnym okiem opiekuńczego taty wieszczymy wielka karierę. Na razie dziewczynka uczy się światowego życia i zaczęła pokazywać się na imprezach, na których warto bywać. W zeszłym tygodniu pojawiła się na urodzinach Brittany Curran. Dziewczynka wcisnęła się w ciuchy od Juicy Couture i przesadziła z makijażem, ale to w końcu prawie jak pierwszy bal…

Reklamy

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: